| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Am o intrebare, labiile se pot mari daca faci prea mult sex? Ma refer la labiile mici

4 răspunsuri:
| pink07 a răspuns:

Nu! Labiile mici pot fi mai mari la anumite persoane fiecare fata e in fel ei si chiar si labiile mici difera de la o persoana la alta. Ele se pot mari in cazul infectiei cu candida sau vaginitei.

| RAY a răspuns:

Da si nu, vaginul e eleastic, iar labile se pot mari de la grasime sau exictatie nu consider ca sexul des le mareste

| corbulalbrosu a răspuns:

Labiile mici care de fapt reprezinta clitorisul nu se vor mari sau intinde in urma activitatii sexuale. Dimensiunea si forma labiilor este de natura genetica deci poti fi linistita din acest punct de vedere. Multa sanatate.

| Lindoro a răspuns:

Daca te scarpini in nas ti se maresc nariile? Ce mai conteaza atata timp cat te simti bine? Spor la treaba!