| FamousGirl4 a întrebat:

Hei! Am o problema. Este un baiat in scoala, destul de dragut asa, foarte destept, arata bine iar mie imi place de el. Nu stiu, ma pierd in fata lui, nu prea pot sa scot vreun "Ceau" ca ma innrosesc toata si e aiurea. Mereu se uita insisnten la mine, insa nu cred ca ma place nu stiu. De vorbit, vorbesc cu el, am incerc sa-i dau ignore sa-l scot de la prieteni dar nimic. Tot il vad la scoala si mor! Are foarte multe "fane" dar nu le prea da importanta. Nu stiu ce sa fac, il plac mult, si nu stiu ce sa cred avand in vedere ca se uita foarteeee insistent la mine.
Un sfat?

3 răspunsuri:
| dragon40 a răspuns:

Eu cred ca ar fi bine sa comunici cu el! sa lamuresti situatia!

| crystynyca960 a răspuns:

Pur si simplu fi tu insati incearca sa te imprietenesti mai mult cu el gaseste un subiect si vorbiti poate cine stie norocul iti va face cu ochiul si o sa al cuceresti.

| principes a răspuns:

Si eu am trecut prin asta imi placea de un baiat din liceu si intr-o zi i-am spus totul si el mea zis ca ii place de alta atunci am plins 3 nopti la rind si ma sraduiam sa nu ii akord atentie si el acum vrea sa fie cu mine dac din pacate eu deja nu-l mai plac, nu cred ca e o idee buna sa ii spui totul pentruka nu stii ce raspuns vei primi in schimb...succes!