| marcela25 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare : Aseara am facut dragoste cu iubitul meu si am sangerat dar nu stiu din ce cauza... mentionez ca prima data cand am facut-o nu mi.a curs si acum dupa 5 luni ..ma puteti ajuta cu un răspuns va rog? Dau funda

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea ca doar acum in urma acestui nou contact sexual sa se fi produs deflorarea "pasaricii" tale prin lezarea sau ruperea pielitei himenale. Depinde in ce mod s-a produs/consumat acel prim contact sexual care a reprezentat sexul de dezvirginare. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca prima data nu ti s-a rupt himenul.

| OMFGConrad a răspuns:

De abia acum s-a produs deflorarea. La primul contact ai avut norocul sau ghinonul, depinde din ce unghi privești să nu se rupă. S-a rupt acum. Nu ai de ce să-ți faci griji.

| Andreisorescu a răspuns:

Sau poate ai facut o rana care doare normal dar trece