| Laurentsiuu a întrebat:

Hei. Am si eu o intrebare: Cand faci prima data dragoste, si trebuie sa se rupa "ata" doare chiar asa de tare? Am mai citit pe alte site-uri si am gasit ca ori te doare ori nu te doare. Vreau sa stiu parerea voastra. Mentionez ca prietena mea este si ea virgina. Multumesc, dau funda.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de organismul tău.

suntserios
| suntserios a răspuns:

La 80% din barbati nu se rupe nimic. La un procent foarte mare nu se rupe niciodata oricat de activi sexual ar fi, asa ca stai calm.

| ywar a răspuns:

Dar cine ti-o zis tie ca se rupe? Ah, cititul pe forumuri ma scoate din minti! Asadar!
Nu este musai sa se rupa ata! Se poate intinde la unii, la altii se poate rupe. Nu e o reteta! Sa nu te astepti ca dintr-o data se va intinde. Da exista o problema atunci cand tu nu iti poti decalota penisul complet. Daca poti sa o faci atunci e probabil sa se fi intins deja. Nu stiu cati ani! Dar e ok! Stai linistit daca se rupe, nu-s durerile nasterii! Of, nu mai cititi forumuri! Urasc forumurile!

| grab a răspuns:

Iti propun sa ti-o decalotezi tare cu putere si sa tragi in jos de piele pana simti ca i se invineteste capul. Sa imi spui daca te doare sau simti ca se tensioneaza ata.
Apoi inchipuieti ca forta aia nu o vei putea simula cu o partenera nici daca si-a captusit anusul cu smirghel de granulatie 80 plus lanturi antiderapante si cauciucuri de iarna plus material antiderapant.

Deci nu se rupe, decat daca e foarte subtire si tragi de ea cu alti vectori mai putin naturali.