| Andreea202 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Dacă se atinge cu sperma labiile mari adica cele exterioare si apoi te ștergi cu șervețele umede foarte bine există risc de sarcina si in perioada nefertilă?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Acum 13 ore | Alennda123 a întrebat:
Hei am si eu o intrebare. ''... există risc de sarcina si in perioada NE fertilă?
Sarcina se poate forma NUMAI/DOAR in acel caz/situatie in care sperma ajunge IN VAGIN si acest lucru se intampla in 1-a sau in toate cele 3 -4 zile care apartin/formeaza perioada FERTILA a ciclului menstrual.
In concluzie : ''in perioada NE fertilă?'' chiar si ''Dacă se atinge cu sperma labiile mari'', in proportie de 99, 9% NU se poate forma sarcina. Te sfatuiesc sa accesezi link-ul www.seximus.ro si sa citesti articolele in care este explicat pe intelesul vostru : cum, cand si in ce conditii se poate forma o noua forma de viata. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu exista risc de sarcina.

| xilef123 a răspuns:

Da!