| anonim_4396 a întrebat:

Există vreun fel de risc(infecție sau inflamare) dacă după ejaculare îți ștergi atât penisul cât și "maimuțica" partenerei cu șervețele umede?

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Depinde dacă sunt șervețele umede intime sau șervețele umede de mobila

| romeo78 a răspuns:

Da, căci sunt pline de chimicale aceste șervețelele umede. Mai bine folosiți apă și săpun, e mai sănătos!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.
Duș cu apă, tamponare cu vată sterilă.

| doctorandus a răspuns:

Da, puteti lua BTS-uri unul de la altul.

| Andreeush a răspuns:

Normal, șervețelele umede nu sunt făcute pentru zona intimă.
E așa greu să folosiți apă și săpun?

| ywar a răspuns:

Eu zic sa folosesti si spirt si la nevoie si formol.
Tu esti prieten cu apa sau esti ecologist, fumezi doar iarba? Apa tata si pe maimuta, cum zici tu si pe p@r. Da-o-n visul ei de treaba!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,da,da
Servetelele alea nu sunt benefice deloc zonelor intime.
Apa si sapunelwinking

Răspuns utilizator avertizat