| c0pil1n a întrebat:

Hei. am şi eu o poveste lungă şi o întrebare pe scurt ca să zic aşa happy
Am 21 de ani şi ultima mea relaţie a fost de aproximativ 1 an şi 2 saptămâni după care am decis să pun punct. (certuri, stres, etc) S-a terminat totul acum 2 luni.
Ei bine, prima săptămână m-am simţit excelent.
Apoi am început să mă simt singur ( nu vreau să mă întorc la ea sau chestii de genu! ) Nu merită să îmi bat capul cu ea.
Doar că am un sentiment în mine foarte ciudat, nu pot să fiu bucuros mă simt foarte singur. Sunt trist şi mereu mă gândesc la unele persoane şi chiar văd des ( prieteni : fumători, consumatori de alcool şi droguri, care pun o p...ă în fiecare propoziţie ) Şi totuşi schimbă prietenele cum schimb eu ciorapii. Iar eu le schimb cum schimbă taică-miu antigelu la maşină.
Eu nu fumez, nu mă droghez, nu consum alcool, înjur ocazional dar cu limită şi fac şi duş o dată pe zi. Şi nu am o fată.
Nu sunt urât ( nu spun asta ca să mă laud, dar aşa aud de la multe persoane. bine poate mă laud puţin da no)
Totuşi mi-aş dori o prietenă ( una care să nu îmi f.ă capu 24/7.
Cum să procedez să cuceresc şi eu o femeie să nu mai fiu copilul ploii?
Dau o fundă enormă! + Fetelor preferaţi băieţii cu barbă sau fără?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva cum sa cuceresc o fata,sa vedem cand o fata te place ea instant,involuntar simte ceva sau nu simplu,fizicul conteaza e baza,apoi personalitatea ta,inteligenta si banii, barba inseamna masculinitate recomand si imbracatul in rosu, eu unu vad multi baieti frumosi in tm, desi genetic e bine., nu toti masculi atrag femeile doar 20% restul sunt beta, omega buni de zona prieteniei sau ca provider

| Freya1 a răspuns:

Mereu este asa la despartire fata plange atunci el se bucura apoi ea este fericita si el sufera ca realizeaza ca distractia nu este totul.
Aia sunt niste baieti care au si fete pe masura adica toate parapantele de o noapte iar tu daca vrei sa ai doar asa o fata cu care sa mai iesi la suc sau sa faceti sex alege una pe care o cunosti si fiti prieteni cu benefici ca o relatie serioasa in care ea sa nu "te streseze" nu gasesti.
Depinde de cum ii sta sunt care sunt ok cu barba sunt care nu...

| TanteMarianne a răspuns:

Deci unu la mana. incep cu finalul. Un barbat ras fara barba e mereu bun. Cu barba: depinde. daca le sta bine au succes daca nu, nu.Si chiar daca le sta bine sunt femei carora pur si simplu nu le plac barbatii cu barba.

Acum problema in sine. da-te la ele, fi dragut, fi horarat, dar si fleixibil.
Acum ANATOMIA MASCULULUI IDEAL:
1sa fie inalt

2ochi frumosi(aici fiecare femeie are opinii diferite)

3par(atata timp cat iti sta bine si te caracterizeaza ai sanse la fete)

4imbracaminte.Imbraca-te simplu.nu avem nevoie de un barbat cu un dulap plin de armani, YVS, dior, gucci, Oscar de la Renta, etc..., dar nici de un cocalar cu blugi roz bonbon.Ne place cand un barbat se imbrca tot in negru, cand poarta camasi in carouri, si care poarta blugi normali(nu din aia care plesnesc pe tine)
https://www.google.at/......ps?/search (nițica inspirație)

5zambetul. ne place cand un baiat zambeste discret(fara dinti).asa un zambit misterios un pic. dupa aia pe parcursul unei relatii zambesti cum vrei si cu gura pana la urechi.

6 MAXILARUL! 99%dintre femei prefera un barbat cu maxilarul bine definit.(ar fi trebuit sa pun asta pe primul loc, dar in fine.) daca nu-l ai din nastere, e mai greu.
https://www.google.at/......ps?/search
8BewQ4lYILSgF&biw=1366&bih=647&dpr=1 (nițica inspirație)

7 igiena! presupun ca e buna, la tine. poti sa te mai dai cu niste parfum barbatesc, dar de obicei deodorantele sunt perfecte in cazul vostru.

8 corp. ne plac barbatii bine facuti. sa fie supli, dar cu muschi pe ei.bicepsi,six-pack(pătrățeleeee),umeri bine definiti, brațe puternice, si un spate puternic.

deci incearca sa te dai la ele si poate ai vreun succes.

| c0pil1n explică (pentru TanteMarianne):

Eh. Tu mi-ai dat exemplu cum ar vrea orice femeie să fie bărbatul lorhee hee
Ce-i drept că barba se poate da jos se poate lăsa. asta nu ar fi o problemă.
1. Sunt înalt, 2. Ochii îmi sunt negri, 3. Părul creţ. stă cum vrea el nu cum vreau eu, 4. Ceva de genu doar că nu arăt aşa. ( nu sunt gras sunt simplu), 5. Zâmbetul. Eh am strungă nu foarte mare dar vreau sa îmi pun aparat dentar, 6. Maxilarul nu îl am ca la pitbulii ăia dar sunt pe aproape, 7. Igiena nu se pune problema laughing, 8. Corpul... nu am timp. Da unele persoane au timp să facă anumite sporturi etc, dar eu trebuie să muncesc şi oricât mi-aş dori să fac sală nu pot. Şi dacă aş avea timp nu aş rezista fiindcă după muncă sunt epuizat. Oricum apreciez sfatul tău doar că tu ai definit un bărbat puţin cam perfect; d

| TanteMarianne a răspuns (pentru c0pil1n):

Am dat idei. nu trebuie sa fie toate aplicate.inseamna ca trebuie doar sa te dai la fete.