| politista a întrebat:

Hei, baieti! Va plac fetele cu ochelari de vedere? Eu port ochelari cu rama neagra si multi imi spun ca imi sta bine, chiar mai bine decat fara ei... dar mie nu prea imi place sa ii port.Credeti ca imi va sta bine. politista cu ochelari? ( Funda)

8 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pentru mine nu are importanta.

| MegaOmega a răspuns:

Ochlarii in tot deauna dau un aer intelectual. Parta-i ca sa nu ai probleme de vedere mai tarziu pentru ca oricare ar fi cauza din vina careia porti ochlarii la un moment dat defectul iti va fi remediat. Fii tu insuti!

| ExpertInLove a răspuns:

Si eu am ochelari dar cu timpul o sa ti se para normala prezenta lor.

| Moler a răspuns:

Pentru mine ochelarii nu au nici o importanta, unora chiar le sta mai bine cu decat fara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata.
Acum nu stiu daca esti genul de fata la care ma gandesc eu atunci probabil ca iti va sta bine.

| RetardedRacoons a răspuns:

Daca-ti sta mai bine cu ochelai decat fara inseamna ca e nasol, ochelarii iti mai acopera din fata, ergo ai o fata nasoala.
Dar de ce vrei sa te faci politista? Chiar nu te duce capul suficient de mult incat sa ai si tu un job cinstit macar ca vanzatoare de ziare?

| politista explică (pentru RetardedRacoons):

Tu habar nu ai cat se invata pentru a intra la Academia de Politie si comentezi aici degeaba. Si nu am spus ca imi sta mai frumos cu ei pentru ca imi acopera fata, ci doar ca imi sta frumos!

| jupiterestru a răspuns:

Da.