| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Buna, va rog sa imi raspundeti la intrebare! Deci, azi intr-o ora am ramas singuri in clasa (elevii) si pe acolo ne-am m-ai prostit pe acolo, ma rog...Asta nu conteaza. Un baiat a venit la mine si mi-a pus la ureche telefonul sa imi arate o melodia, in momentul acela s-a apropiat foarte mult de mine si nu stiu m-am simtit chiar "bine". Baiatul? Ei bine, e dragut, vedel, amuzant si bun de conversatii. Eu chiar nu stiu daca il plac....Niciodata nu m-am gandit ca o sa il plac, poate ma gandeam ca prieten. Imi amintesc in clasa intai cum imi fura rezervele de fiecare data. Un sfat va rog? Nu pot sa vorbesc cu un baiat fata in fata! Sunt prea timida! Cum as putea sa ii atrag atentia? (el in fiecare zi sta in banca din fata mea si a colegei mele si va dati seama ca mai si vorbim)
FUNDA!

1 răspuns:
| Allergikaa a răspuns:

Poti petrece mai mult timp cu el sa vezi daca iti place sau nuhappy. Sa discuti cu el despre orice sa vezi cat de compatibili sunteti si gata se rezolvatongue