| Roxidd19 a întrebat:

Hei! Cand am iesit afara cu nistte prietene ne-am intalnit cu niste baieti si unul din ei se uitat foarte insisttent la mine si imi zambea si statea numa pe langa mine si mi-a cerut facebook'u si id. si pe mess vorbim des si ma intreaba ca de ce nu il pup cand ne intalnim si din astea... happy Ce credeti ca ar trebui sa fac? PS.: imi place (putin) de el happyhee hee).

Răspuns Câştigător
| Luori a răspuns:

Faci ce doresti, nu ce iti spune el. Daca iti place, apropiete de el. Poti incepe prin niste priviri mai insistente, zambete, atingeri, strans in brate. Descopera ce vrei sa faci, daca-ti place de baiat, sau nu. A dat destule dovezi ca este interesat de tine. Mingea este in terenul tau.

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

1. Tu ai mari probleme cu tt-urile.
2. De ce ne întrebi pe noi ce trebuie să faci tu? Nu ai un creier care să îţi dicteze?
3. Nu am nevoie de "funda".
happy

| NoNaMe2000 a răspuns:

Pai depinde... fa ce simti si lui ii place de tine si tie de el. Nu ar fi bine sa aveti o relatie? mai gandeste-te si asculta-ti inima... big grinbig grinbig grinbig grin
funda :X:X:X