| adelin0577 a întrebat:

Hei,cine imi poate spune pe ce program se difuzeaza filmele porno la T.V.?

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Super one, si il prinzi numai daca ai decodor humax, la rcs, si bineinteles daca ai plătit pachetul extra, ăla cu Hbo, altfel nu.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca ai humax, si ai plătit pachetul extra dar tot nu merge Super One, atunci trebuie deblocat canalul, parola este 3 de zero si ok sau enter. succesuri.

| AlecCusca a răspuns:

AdultTV parca

| Inspire a răspuns:

Este program pornhub dacă ai televiziune de la RCS și dacă ai Orange ai un program numit PlayBoy.