| andreifagure a întrebat:

Hei big grin ma cheama andrei si am 16 ani. as vrea sa vb cu o fata despre ed sexuala (masturbare de ex) mai deschis. eu inca sunt virgin >:" as vrea si fata sa fie virgina (poate si mai cuminte) sa putem vb de la "egal la egal" id:andreifagure

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Bai, fagure de miere ce esti, da un search pe google, asa gasesti ceea ce vrei, si lasa agatatul asta subtil pe net. Eventual, poti sa te pui putin si pe invatat limba romana, asta daca nu vrei sa ramai virgin pe viata sau sa te alegi cu vreo agramata ca sotie.

| unione a răspuns:

Frumos subiect de discutie ai ales, mai fagure de miere happy

| HotChoclate a răspuns:

Stiu si eu. o fata virgina si mai ales cuminte nu ar vorbi cu un strain despre sex.no zau.

| abstract3D a răspuns:

Bah am si eu acasa stupi laughing
Fagure de miere stiu ca trebuie sa fie dulce bun nu amar si rau sa vb despre discutii inapoiate laughinglaughinglaughinglaughinglaughing

| EvelineFgm55 a răspuns:

Bai! nu va mai bateti joc. baiatul a contat pe voi ca il puteti ajuta nu ca ii comentati numele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virginule, imi este mila de fatalaughing

| cretucristi a răspuns:

Mai Andrei, intrebarea parca e pusa de un pedofil ...ma cam sperii straight face