| oanasunshine a întrebat:

Hei...deci eu plac un baiat(stie asta), si el ma place, dar suntem prea timizi ca sa ne marturisim sentimentele straight face. ne cunoastem, nu vorbim prea des, dar ne salutam si ne zambim. Ce as putea sa fac? mi-am propus odata sa-i spun ca`l plac dar pur si simplu n`am putut sad. Ma puteti ajuta? funda.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Foarte bine ca nu ai putut, nu se cheama numai timiditate, e si o decenta la mijloc!
Ramai la zambet si ai rabdare.Nu e frumos cand fata ia locul baiatului...
Nu fa nimic, nu te grabi!

| Criss003 a răspuns:

Si mie imi place de un baiat si el ma place. mi-a zis varul meu care e cel mai bun prieten al lui si toate gesturile lui arata ca ma place dar e cam timid si eu sunt si as vrea sa ii zic ca il plac dar am orgoliul meu si il las pe el sa ma intrebe si sa-mi zica ca ma place. dar trebuie putin impins de la spate altfel... vorbeste si tu cu cineva de regula cel mai bun prieten al lui sa-l intrebe daca te place sa puna vorbe bune despre tine la elwinking

| craniw a răspuns:

Zambeaste-i doar. El este acela care trebuie sa aiba initiativa, daca te place intr-adevar