| Nimicnou1122 a întrebat:

Hei
Eu am avut o relatie cu un baiat foarte dragut.Il placeam de mai demult timp si intr-o zi ma cerut de iubita si am acceptat. Relatia noasta a durat o luna.eu sunt la o scoala si el la alta, nu prea puteam vb pentru ca el are antrenamente de fotbal,
El s-a despartit de mine.
Eu inca il mai plac, voi ce credeti ca si el inca ma mai place?
P.s in relatie mi-a spus te iubesc, si nu ne-am sarutat.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu lol. S-a despartit de tine, ce alta dovada ca nu te place mai vrei?

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani nu poate fii vorba de iubire, ci de un sentiment de simpatie si realatiile la varsta asta, se schimba precum ciorapii.
Nu-i nimic, uiat-te in jur si simpatizeaza alt baietel, poate de data asta esti mai norocoasa!

| corbulalbrosu a răspuns:

In baza celor prezentate si precizate se poate considera ca NU prea este atras de tine, mai ales d.p.d.v. sentimental. Din pacate aproape sigur intre voi doi, nu exista atractia reciproca, fara de care nu poate exista si/sau rezista o relatie de iubire. Multa sanatate!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pai daca nici nu v-ati sarutat intr-o luna si s-a despartit de tine nu te mai place.

| Nimicnou1122 explică:

Oricum multumesc, pentru raspunsuri. Mai am o intrebare : de ce mai spune celorlalti ca suntem impreuna, daca nu e asa?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Nimicnou1122):

Incearca sa-l intrebi pe el; este singurul care stie cel mai bine