| hahaha a întrebat:

Hei fetelor, vreau sa vad cate fete apreciaza buzele la un baiat! Deci, fetelor va plac baietii cu buzele frumoase? big grin

12 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Eu sunt pur si simplu obsedata de buzele persoanelor. Mi se par frumoase in general, in primul rand trebuie sa i se potriveasca fizionomiei si sa le ingrijeasca, nu imi pasa asa mult de forma si alte minuni.Totusi,imi plac buzele pline, moi, fine, iar prietenul meu indeplineste perfect criteriile.In plus, am observat ca avem buzele aproape identice ca forma, motiv in plus de amuzament cand incercam sa le suprapunem perfect.

| Ирина19 a răspuns:

Sincer, da...chiar foarte mult! Il saruti cu o placerea mai mare!

| Ana a răspuns:

Cu buzele frumoase, carnoase big grin laughing

| anduta160 a răspuns:

Da normal.

| Gabriella_1938 a răspuns:

Da imi place asta la un baiat par mai senzuale!

| UPSsss a răspuns:

Da,mari carnoase mmm

| SlowLikeSnow a răspuns:

Sa am ce sa musc devil

| SlowLikeSnow a răspuns:

Cu cea mai mare placere >big grin

| hahaha explică:

Hei silent, poti incepe cu ale melebatting eyelashes

| dsada a răspuns:

Normal ca da:X acum nu e musai sa ai buzele frumoasa laughing bine conteaza aspectul fizic dar ma rog :p mie una imi plac baieti cu buzele pai micutze sa zic asa adica mai exact cu gurita micatongue funda?

| Xgirl a răspuns:

DECI SUNT OBSEDATA...primul lucru la care ma uit prima data la un baiat sunt buzele, nu stiu dc dar imi plac baieti cu buzele putin mai mari dar nu enorme deci nu stiu numarimari! asa nu stiu sa fie putinasha mai bej...nu stiu reprezinta senzualitatea, pasiunea, LE IUBESKK!:X:*****BUZELE

| Stella a răspuns:

Da :-x