| Bolobitza a întrebat:

Fetelor, va plac baietii cu masini frumoase, puternice?

14 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu. Doar masinile!

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doar am vazut mai devreme o poza a lu' una pe facebook intr-un harb de bmw cu descrierea "girls love bmw" rolling on the floor))))
Normal ca-s fete care vor spune nu, dar eu ca baiat am vazut o gramada cum se schimba cand vad o masina care le place, am un coleg care si-a luat una mai noua si toate au inceput sa-l intrebe daca nu le plimba si pe ele, pana atunci nu vorbisera cu el mai deloc rolling on the floor)) si au facut asta si cele care pareau mai cu capu' pe umeri, pentru unele e ceva irezistibil se pare.
Mi-a cerut si mie una sa o plimb si eu nu prea o suport si am saturat-o de plimbat, am dat odata in frane, noroc(sau ghinion mai bine zis) ca avea centura laughing))

| RAY a răspuns:

Nu,ne plac cu carute si rable antice e mai cool

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Ipocrizia si minciuna e in floare. shh laughing

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Man eu nu am masina, banii multi dar am putut sa conving o femeie matura sa facem sex unde am avut chef,omul e fiinta emotionala nu rationala,o femeie sta cu un tip bogat pentru ca emotia i spune ca e o parte din acel badboy, crede-ma ca cunosc femei care sunt casatorite cu bogati dar muncesc cot la cot,pentru ca fericirea sta in reusite personale nu ale altora,repet omul e emotional,daca privim istoria cei mai influenti oamenii nu erau chiar bogati, buddha plecat in salbaticie sarac,iisus sarac,mahomed sarac si multi, banii aduc o parte din fericire dar nu sunt totul, cunos femei care sunt depresive, sti in ce tarii sinuciderile si depresile sunt mari? in tarii din vest, cele mai multe bolii de sanatate si mentale sunt acolo pentru ca omul nu-i robot e animal adaptat pentru natura

| Bolobitza explică (pentru RAY):

Oricum nu foloseau la nimic banii pe atunci. Ce putea sa faca Buddha cu banii? Sa-si cumpere masina sau sa bage la pacanele?

| RAY a răspuns (pentru Bolobitza):

Ce am spus eu ce ai inteles tu

| OldSoul a răspuns:

Iti spun eu ca nu le pasa de masina, degeaba ai tu masina de fite (probabil un bmw cu volan pe dreapta inmatriculat in Bulgaria), daca aspectul si caracterul tau lasa de dorit.
Dar ce e drept daca ai o masina frumoasa, iar tu arati, e tentatia mult mai mare decat daca ai merge pe jos sau eventual cu maxi-ul, si in mod cert vei fi mai remarcat.

| sofisis a răspuns:

Nu. Prefer sa am eu masina frumoasa si puternica.

| Mayar a răspuns:

Ce sa imi placa? Au bani, sunt increzuti si imgamfati, nu au respect, femeile pentru ei inseamna doar distractie. Nu mersi! Stiu deja destui oameni care trateaza asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. ne plac băieții cu suflet frumos.

| AnNéVidoff a răspuns:

Asta stii la ce ajuta?
Nu ajuta la nimic! Nimic important! happy
Atatea fete si prieteni morti ca si-a testat proaspat conducatorul bmw-ul! :*
Nu poate sa iti placa decat ca o sa se vorbeasca de tine ca na, vai ce masina frumoasa are iubitul aleia, uite si tu in ce masina este, mamaa ce iubit smecher are aia! happy
Gesturi de 2 bani care nu au valoare! happy
Nu te ajuta cu nimic! happy
Mai bine vii amandoi decat morti ca a incercat sa ma impresioneze pe mine cu viteza lui! happy
Mie,daca as fi fata (sunt baiat) mi-ar placea un baiat cu capul pe umeri,masinile puternice la ce te ajuta? Da,sunt frumoase,gasesti repede o panarama cu care sa ti-o tragi,garantez, uite-te pe yt la vine-uri cu un Lamborghini! laughing)))
Nu inseamna nimic o masina puternica, decat ca are bani! happy
Iar daca tu mergi pe criteriul asta, of! sad
Mai bine te uiti sa vezi cum conduce sa nu va omoare pe amandoi, sunt si masini frumoase si puternice de familie! happy
Dar si mai important! ...intreaba-te pe tine la ce iti trebuie o masina puternica! happy

| Zambilicii12 a răspuns:

Nu,cel putin mie!
Sunt fete care sunt lesinate dupa baietii cu masini de ultima fita! :/ Dar, de fapt, ele vor doar sa se dea mari cu iubitul lor plin de bani!
Sunt 100% sigura ca daca baiatul nu ar mai avea nimic, niciun ban, masini fitoase, ele s-ar desparti de ei! :/
Pacat, dar na.ce sa facem! Traim in secolul 21! Acum conteaza cat ai in portofel, nu in suflet!
''Fetelor, alegeti-va bine iubitul, deoarece copilul nu va semana cu bmw-ul, ci cu soferul!''winking

| Bolobitza explică (pentru Zambilicii12):

Mi-a placut ultima fraza.