| Andrada0025 a întrebat:

Hei! FUNDITA! Daca la fete la dezvirginare are loc ruperea himenului, atunci la baieti ce se intampla?

8 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sa stii ca nu la toate fetele se rupe himenul odata cu primul contact sexual!
pai la noi se decaloteaza complet penisul sau nu pentru multi patesc asta prin masturbare sau unii sunt circumcisi.

| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu li se intampla absolut nimic, doar se dau mari ca ei cred au devenit barbati (unii)

| MiyakoSaki a răspuns:

Nimic,la ei nu se intampla nimic.

| vocea a răspuns:

Nu se intampla nimic, faza cu ata este o poveste, nu la toti li se rupe ata ca semn de dezvirginare, altora nu li se rupe niciodata, la baieti practic nu se intampla nimic, doar evecte pozitive li se dezvolta penisul, andra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un zvon cum că la toți se rupe ața, însă nu e adevărat, doar la unii.
Se decoltează complet și atâta tot, nu doare sau nimic altceva.

| losseru a răspuns:

Doar se lungeste ata putin...insa este posibilitatea ca la unii sa se rupa.

| Sergiu72 a răspuns:

Baietii nu au himen. happy

| EvaDuarte a răspuns:

Cel mai bine ar fi să vorbești cu medicul de familie sau cu medicul de la cabinetul de planning familial