| Andrada0025 a întrebat:

FUNDITA! Daca la fete la primul contact sexual are loc ruperea himenului, atunci la baieti ce se intampla?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda, o familie de medici. Tu cea care recomanzi copiiilor să bage cretă în ei? Mă îndoiesc. Şi întrebarea era clara, dacă la fete se rupe himenul atunci la băieți ce se întâmplă! Era clar ca se referea la prepuţ în sine.
În cel mai rău caz dacă este subțire și aici ţine de fiecare individ în parte, când a fost tăiat prepuţul (caciulita mai lunga mai scurta), în cel mai rău caz dacă e subțire se va întinde. Şi da, se va fisura da r nu se va rupe să atârne. Pur și simplu se va întinde şi subția. Dar nu se va rupe niciodată. Ruptul aţei este o vorba din "folclor", nu exista virginitate la băieți dacă se rupe ața sau nu. Aţa se poate rupe datorita masturbării în exces. Nu se rupe la sex. Nu doare și nu deranjează cu nimic. Aţa sau frăul cum se mai numește ține prepuțul peste gland dacă aceasta se rupe prepuțul nu va mai acoperi în totalitate glandul. Aţa nu se rupe!

20 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Nu se intampla nimic la baieti, doar efecte pozitive li se dezolta penisul andra

| NOBODY a răspuns:

Ți se rupe ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună, la băieți nu se întâmpla nimic, este un mit, o prostie. Numai la fete se rupe himenul la băieți nu se întâmpla nimic. O zi fainahappy

| Ruxandra15 a răspuns:

Se rupe aceea ata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Nu se rupe nici o aţă.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut contac sexual acum o luna si in timpuc actului mi-a zis ca simte o durere ca si cand te-ai taia la deget. Daca nu crezi cand incepe scoala fuga la profa de biologie sa te lamureasca cum sta treaba

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Întradevăr, se simte o durere, dar nu se rupe nici o aţă. Şi stai liniștită că am terminat școala cu mult înaintea tawinking

| Ruxandra15 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este considerata aceea durere(ruperea atei). Traiesc intr-o familie de medici deci nu stiu care stie mai multe despre anatomie dintre noi doi.

| Andrada0025 explică (pentru anonim_4396):

La "dezvirinare" baiatul simte durere?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Ce-i, te-am depășit?laughing La 15 ani contact sexual. Copii îştialaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada0025):

Nu, nu simte nici un fel de durere.

| Ruxandra15 a răspuns (pentru anonim_4396):

,,îştia"? Poate ăştia.Prin asta mi-ai arat ca nu avem ce discuta. Daca vrei sa discuti cu mine vorbeste ROMANESTE, nu starcit. Daca nu sti sa scir cu diacritice nu o face decat sa te faci de ras.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Uita-te la ce ai scris tu și câte greșeli de ortografie ai : contac, timpuc, scir etc. Tu te faci de răs doamnă de 15 anilaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ruxandra15):

Mda, o familie de medici. Tu cea care recomanzi copiiilor să bage cretă în ei? Mă îndoiesc. Şi întrebarea era clara, dacă la fete se rupe himenul atunci la băieți ce se întâmplă! Era clar ca se referea la prepuţ în sine.
În cel mai rău caz dacă este subțire și aici ţine de fiecare individ în parte, când a fost tăiat prepuţul (caciulita mai lunga mai scurta), în cel mai rău caz dacă e subțire se va întinde. Şi da, se va fisura da r nu se va rupe să atârne. Pur și simplu se va întinde şi subția. Dar nu se va rupe niciodată. Ruptul aţei este o vorba din "folclor", nu exista virginitate la băieți dacă se rupe ața sau nu. Aţa se poate rupe datorita masturbării în exces. Nu se rupe la sex. Nu doare și nu deranjează cu nimic. Aţa sau frăul cum se mai numește ține prepuțul peste gland dacă aceasta se rupe prepuțul nu va mai acoperi în totalitate glandul. Aţa nu se rupe!

| MuzicaBooM a răspuns:

Baietii vor avea mereu fata cu care au avut contactul sexual(sau baiatul...Cine stie :)) )Glumeam, la ei nu se intampla nimic!
Am fost de ajutor? Atunci astept un raspuns aici http://www.tpu.ro/......uneric-sa/

| Andrada0025 explică:

@Ruxandra15 si @Soniker24, terminati dragilor. Dupa cum se observa fundita a fost data deja. Nu va mai stresati pe degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrada0025):

Ok dragă, mersi de fundăhappy

| lllPerseus a răspuns:

Se rupe ata fa

| anonim_4396 a răspuns (pentru lllPerseus):

La băieți nu se întâmpla nimic.

| JackSp3 a răspuns:

Se rupe ata si poate sa apara si o picatura sau 2 de sange(nu la toti) si nu la toti li se rupe ata..la unii e mai flexibila decat la alti!

| anonim_4396 a răspuns (pentru JackSp3):

De fapt nu se rupe nici o aţă.