| 9TraficantaDeIubire9 a întrebat:

Hei hei
pe 21 februarie fa 3 saptamani de cand sunt cu un baiat, el arata bine e pot sa zic dar daca ajungi sa-l cunosti nu pare aceeasi persoana pe care ai vazut-o. Face tot felul de tampenii dar cu mine este asa dulce si mereu imi spune ca ma iubeste dar eu sincer nu-l cred deoarece mi se pare cam "devreme" pentru asa ceva dar se pare ca eu am luat plasa, ma gândesc mereu la el si ma simt asa bine când sunt in preajma mea.Am crezut cca vrea sa fie cu mine la panarama cum a fost si cu alte fete dar chiar am aflat ca nu se comporta cum se comporta cu mine, astazi ne-am certat si el nu ca ar fi un macho-man sau un timid s-a pus frumos in genunchi si si-a cerut scuze. ma coplesisem toata ma simteam ca in al 9-lea cer, dupa toate "" siomptomele "" mele cred ca deja intervine cuvântul iubire sau doar am luat-o eu razna? pentru ca nici eu nu-mi mai dau seama ce simt pentru el si oricum mi-a dovedit de 1000 de mi de ori ca ma iubeste, credeti ca am inceput sa-l iubesc sau e doar asa ceva ""euforic ""? dau funda :3

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Deocamdata el e indragostit si tu pe cale sa te indragostesti.
Pentru iubire,mai aveti de trecut prin multe si de incercat relatia voastra,dar nu se stie niciodata,inceputul vostru pare promitator.
Invata insa,sa observi cum se comporta cu ceilalti, pentru ca dupa ce noutatea si primul entuziasm al faptului ca sunteti impreuna va trece, posibil sa inceapa sa se comporte la fel si cu tine.
Deci, ai grija!
In rest, totul bine.
happy

| Glamour612 a răspuns:

Este doar atracție și te-ai atașat mult de acel băiat. Iubirea nu apare așa devreme și nu apare așa ușor.

| neutrino a răspuns:

Euforia varstei, si nu numai. Iubirea e tare departe.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Ce o sa-ti spuna cand dupa o tampenie va face puscarie 10 ani? de ce nu l-ai asteptat?

| sofisis a răspuns:

3 saptamani...nu se pune problema de iubire. Esti indragostita.Probabil ca si el.
Dar ai grija. Daca vrei sa vezi caracterul adevarat al unui om, observa cum se comporta cu cei din jur, nu cu tine. In fata ta la inceput va fi lapte si miere. Si peste ceva timp te vei trezi tratata ca restul lumii si nu o sa intelegi de ce.

| Peaches a răspuns:

Eu cred ca esti "atinsa". Si mai cred ca ar fi bine sa nu-ti pierzi capul.

| unknøwn a răspuns:

Te simţeai în al 9-lea cer pentru că băiatul a adoptat o atitudine obedientă?
Asta numai în al 9-lea cer nu trebuia să te aducă.
Aşa se ajunge la feminizarea masculului. E o problemă la un nivel mult mai înalt, aşa în general, bărbaţii devin tot mai caricaturi...
Dacă îl iubeai cu adevărat nu-l voiai supus, ci îi ziceai "CE faci mă acolo în genunchi, p&&&o? Treci mă aici lângă mine."
Un bărbat trebuie să stea vertical în orice situaţie. Dacă ajunge să se pună în genunchi în faţa unei femei, îţi dai seama cam cât de mult respect de sine are...

| Sticket a răspuns:

Chiar ai nevoie de un baiat care se face carpa in fata unei fete?

| Alexu9696 a răspuns:

Iubirea e total altceva nu scuze sau vorbe...

Faptele conteaza...

Si ai grija daca cu tine se comporta altfel decat cu alti poate ca e fals...