| DessDemona a întrebat:

Hei.imi place de un baiat din clasa a 7-a. Eu il plac foarte mult.ma imbratisesz in fiecare zi cu el.vobim.radem.dar nu stiu daca sentimentul este reciproc. Cum pot afla? Va rog sa ma ajutati

Fundita.kiss* la cel mai concret raspuns

Răspuns Câştigător
| mady13 a răspuns:

Pai tu in ce clasa esti? daca si el te place va trebui sa te apropii de prietenii lui de clasa ca apoe daca e sa fiti impreuna sa nusi bata joc de el si sa se desparta de rine. asta a fost doar un sfat in caz ca vei i cu el dar ca sa aflii daca te place sau nu grebuie sa il intrebi daca te vede k pe o soara sau ca pe o potentiala iubita:* fundita?

| DessDemona explică (pentru mady13):

Pai sunt a 6-a. eu sunt foarte apropiata de prietenii lui...chiar foarte.Nustiu.mai astept niste raspunsuri... oricum m-ai ajutat ft mult kiss

| mady13 a răspuns (pentru DessDemona):

Si eu te pup dar tiam mai scris sa il intrebi cum te vede el pe tine ca pe o sora sau ca pe o potentiala iubita... vezi ce zice si mai deparete depinde de raspuns :*

6 răspunsuri:
| Jonny007 a răspuns:

Mai voi "juniorii" din ziua de azi nu mai aveti imaginatie deloc.
Pune un/o prieten/a sa intre in vorba cu el si sa-l intrebe ce parere are despre tine si cum te vede, in friend zone sau ar fi loc de cv mai mult.

| mady13 a răspuns (pentru Jonny007):

Ce sa zic... ce imaginatie bogata iti trebuie sa pui pe cineva sa intrebe ce parere are tipu de tine. frate asta ii penal orice prost poate sa zica asta,, adultule "

| mady13 a răspuns (pentru Jonny007):

Ce sa zic... ce imaginatie bogata iti trebuie sa pui pe cineva
sa intrebe ce parere are tipu de tine. frate asta ii penal orice prost poate sa zica asta,, adultule "

| Jonny007 a răspuns (pentru mady13):

Merci!