| DoubleD_3820 a întrebat:

Hei.Imi place de un baiat insa el nu stie vreau sa ii arat asta sarutandu. l dar nu stiu cum sa fac sa am tupeu.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Daca nu`ti faci curaj inainte, nu vei face nimic. E simplu.

Bafta.:*

| purpleice a răspuns:

Pai eu nu te sfatuiesc sa-l saruti ca cine stei cum o sa reactioneze, mai bine ii zici mai intai ca-l placi si vezi cum reactioneaza, daca si el te place o sa va sarutati daca nu... oricum daca crezi ca ai sanse la el sau crezi ca si el te place poti incerca sa-l saruti dar sa fiti singuri si sa te uiti asa in ochii lui si PAC sa-l saruti, o sa ai mai mult curaj daca sunteti singuri.