| BonyBiby a întrebat:

Hei.Imi place de un baiat din clasa de la mine care pot spune ca ma uraste.Cum sa fac sa ma placa? Vreau sa mentionez ca sunt foarte retrasa.Toata lumea ma barfeste si ma face in toate felurile posibile.Nu invat extraordinar de bine la scoala, dar nici foarte prost.El stie ca ma tai(el mi-a vazut mana) si nu a spus la nimeni si asta ma bucura... Sfaturi?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Sunt mici sansele, si asta doar daca te duci si vorbesti cu el si incerci sa-l faci sa-ti aprecieze compania. Dar oricum, pornind de la o parere proasta nu stiu cat vei reusi.

| BroascaCuElice a răspuns:

Nu poti sa il faci sa te placa din moment ce te uraste

| T0T a răspuns:

Nu poți face pe cineva să te placă dacă nu te place, treci peste.