| Danuta000 a întrebat:

Hei! Imi place foarte mult de un baiat. I-am dat mesaje, am vorbit, ne-am intalnit fata in fata si a fost cat de cat ok... insa el nu-mi da niciodata mesaj primul pe faceb. Sunt prea timida, ma intimidez imediat in fata lui si nu pot sa îi zic nimic uneori cand sunt cu el sau e pe langa mine. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Deja ai facut prea multe, probabil de aceea te evita!
Stai in banca ta si asteapta mutarea si invitatia baiatului, nu-i mai da mesaje ca baietilor nu le place sa-i tot cauti, daca te vrea si te place el, te va cauta!

| Rozzovela a răspuns:

Fa tu primul pas, asa e cel mai bine, asta doar daca iti place intr-adevar de el
Toate cele bune, baftawinking

Răspuns utilizator avertizat