| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei,imi place de un baiat,el nu ma cunoaste,am vb doar prin mesaje,sunt o fire mai timida si trebuie sa ma intalnes cu el,nu stiu cum sa vorbesc cu el, ma intimidez foarte repede si nu mai stiu ce sa mai zic, ce ar trebui sa vorbesc cu el?laughing

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

La primele intalniri baiatul are sarcina de a gasi subiecte de discutat, el este cel ce trebuie sa te uimeasca prin inteligenta lui.

| SkyPilot a răspuns:

Ia-ti un aer misterios, dar raspunde-i la ce te intreaba el. Baiatul este cel care trebuie sa gaseasca subiecte de discutie. Daca e destept, ar trebui sa vorbeasca despre tine, sa afle ce iti place si unde poate sa te invite. Ideea ar fi sa incercati sa va cunoasteti. Vorbiti despre voi!