| LycOS a întrebat:

Hei.imi puteti da va rog spfaturi ce sa fac.Am reincarcat cu 5 euro. cartela de orangestraight face si am vrut sa activez o optiune.am dat ...si zice sa astept mesajul de confirmare. dar niciodata nu a durat mai mult de 5 min.prb e ca au trecut vreo 6 orestraight face si tot astept.si daca dau acolo zice sa astept mesajulstraight face. Creditul nu mi l-a luat.Scuze de categoriebig grin. Funda:*

Răspuns Câştigător
| Gabi_6377 a răspuns:

Mai incaerca odata, dacanu merge suna la 444, relatii clienti, sigur te ajuta.

1 răspuns:
| lala178 a răspuns:

Daca ai pune intrebarea la categoria potrivita poate ai afla si raspunsul.Cum ar fi daca s-ar posta toate intrebarile la aceasta categorie?happy Daca am scuza un utilizator toti ar cere acest lucru.