| Adredemesconf a întrebat:

Mi-am reincarcat azi cu 4 euro in Orange si am vrut sa-mi activez o optiune din Orange young.Am dat acolo pe oferta respectiva si imi spunea sa astept mesajul de confirmare.Au trecut vreo 15 ore de atunci si nu am primit niciun mesaj.Ba mai mult, cu cat trece mai mult timp, cu atat imi scade cate putin din credit, cam 0, 01, dar asta conteaza foarte mult daca vrei o optiune de 4euro si tu ai 3, 9612. Am ajuns de la 4, 2 euro la 3, 9342 euro si nu inteleg de ce imi scade incontinuu...nici optiunea nu s-a activat straight face I s-a mai intamplat cuiva? Ma gandesc ca pana ajung eu maine la Orange young mai raman cu 1 euro straight face Pot face o plangere sau ceva? Nu am folosit nici netul, nimic.

Merci.

3 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Poti folosi din resursele optiunii doar dupa activarea ei; in cazul in care nu ai primit mesajul de confirmare, optiunea nu s-a activat.
Spune-ne numarul tau de telefon si verificam noi situatia.
O zi buna,
Orange Helpers

| PickUp a răspuns:

Pai du-te la Orange sau suna la ei.
Si daca vrei netul trebuie sa activezi Web'n'wal'khappy
Bafta!
funda?big grin

| BiibiiBaaa a răspuns:

Da cum a zis pickUp