| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Maine ma intalnesc cu fostul meu prieten pentru ca i-am zis ca vreau sa ne vedem sa vorbim. Si el m-a intrebat ca : "Despre" Si i-am spus ca despre noi. Cum as putea sa-i zic ca vreau sa ne impacam si sa formam iar o relatie? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PsyhoWoman a răspuns:

Nu e chiar atat de simplu...deci in primul rand nu tu ar trebui sa fi aceea care are initiativa pentru ca esti fata si lui i se va urca la cap! da-i de inteles doar ca-l mai placi poarta-te frumos, acorda-i atentie si o sa vina singur inapoi happy bafta :*

| suntserios a răspuns (pentru PsyhoWoman):

Si pana vine inapoi o sa isi puna 1000 de intrebari de genul Oare a prins aluzia, oare ma mai place, oare vrea sa ne impacam, oare s-a prins ca eu vrea sa ne impacam, oare place pe alta etc.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu cand te intalnesti ii spui:
Te am chemat aici pentru ca eu vreau sa ne impacam.Tu vrei sau nu?

E simplu si poate sa raspunda doar cu da sau nu. Fara complicatii, il intrebi direct in fata, fara presupuneri ca vrea ca nu vrea, fara apropuri.

| onitza1234 a răspuns:

Pai cand te mai intalnesti ii spui in fata nu trebuie sa iti fie rusine mi s-a intamplat si mie ii spui : Vreau sa iti spun ceva important vreau sa ne impacam Tu vrei?

| Robster_Bobby_1992 a răspuns:

Ii zici ca l-ai chemat sa vb. si va apucati vb si voi despre. ceva si la un momentdat ii zici daca vrea sa va impacati happy

| PreDa_X-TreMu_1990 a răspuns:

Ii spui direct, fara apropouri sau iluzii, ii zici in fata '' eu m`am gandit sa ne impacam ..crezi ca am putea luao din nou de la capat?'' ..mare greutate nu e :-P