| aleee_7098 a întrebat:

Hei. Nu stiti metode de marire a sanilor prin exerciti fizice? happy
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Ar fi o metoda dar de durata si trebuie sa te ti de ea happy insa sfatul meu e s-a o lasi balta tongue dar ai mai jos informatiile necesare :
Alimentatia care conteaza foarte mult :
1. o alimentatie lacto-vegetariana, cu multe legume si fructe proaspete.
2.folosirea alimentelor-medicament pentru cresterea sanilor, iar acestea sunt: maslinele negre si uleiul virgin de masline, soia si mai ales germenii de soia, germenii de grau si uleiul de germeni de grau, frunzele, inflorescentele si semintele de marar, frunzele de telina, miezul de nuca, alunele neprajite, semintele de floarea-soarelui neprajite.

Aceste alimente trebuie consumate in cantitati cat mai mari pe o perioada de minim 6 luni.

6 răspunsuri:
| Crisu_7532 a răspuns:

Flotarile sunt bune nu numai pentru brate, dar si pentru muschii pieptului si, implicit, pentru sani. de asemenea, uita-te si aici:

http://www.cursurigratuite.ro/capitol/51/7_Exercitii_pentru_sani.html

| Delire a răspuns:

Buna! sincer... exercitile fizice nu pot face asta, dar alimentatia da! eu de exemplu, a fost o vreme in care eram f slaba.si in timp am inceput sa ma ingras, si odata cu asta, au crescut si sanii mei! si dupa vazand asta:d am tinut un regim, si am slabit... dar sanii au ramas la fel:love struck masor 86batting eyelashes sper sa*ti fie de folos:*

| SteauaROsie a răspuns:

Stiti cumva metode de a mi dezvolta muschi
limbii
vreau sa fac ravagii cu fetele
dar nu stiu cumlaughing

| euMILAN a răspuns:

Tre sa pui o poza cu ei pe sit. si apoi ne adunam cativa sa tragem concluziile big grin

| euMILAN a răspuns:

Am fundita? :*

| Lighto_3101 a răspuns:

Daca esti tu aia de la avatar, iti inteleg frustrarile laughing