| alexutzaa_1567 a întrebat:

ce exerciti fizice stiti despre cresterea sanilor? sau remedi ceva?

dau funda

7 răspunsuri:
| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Exista? laughing) mmmm

| AnaMaria_3575 a răspuns:

Pentru crestere lor,nu stiu daca este neaparat ceva special pentru asa ceva, iti recomand exerciti pentru intarirea lor si oarecum cresterea!
Se face cu o minge mica pe care o tii intre maini la piept pe care o impingi in momentul in care tragi aer in piept si iti ti respiratia pret de cateva secunde timp in care impingi cu ambele maini mingea, ulterior reiei de cate ori poti.Bafta

| adelynaa a răspuns:

Sunt ft. bune exercitii pentru. tonifierea muschiilor pieptului. sa lucrezi cat mai mult pe partea aceea. de exemplu flatarile sunt ft bune pentru muschii pieptului; sau exercitiile cu gandere le ti la nivelul pieptului si le indepartezi http://www.pravaliata.ro/exercitii.htm aici gasesti exerciti ft bune si eficiente dc faci zilnic 2/3 seturi a cate 15/20 sau cate poti si pe urma poti sa faci mai multe.

si pentru. sanatatea si frumusetea sanilor iti recomand unele sfaturi : cand faci dus sa dai peste sani cu un jet de apa rece; nu purta sutiene care te strang; nu dormi pe burta pentru ca iti tocesti sanii ceea ce nu e prea sanatos pentru ei.
sper ca te-am ajutat. bafta :*

| Questions a răspuns:

Fracati sani.nu stiu tongue

| Smekerita_8784 a răspuns:

Funda?