| deea4427 a întrebat:

Hei...puppy dog eyes
Am 17 ani si imi place foarte mult de un tip. Toata lumea spune ca si el ma place pentru ca ma gadila,ma tachineaza si alte lucruri copilaresti. Insa eu nu prea cred... Am vazut un filmulet pe YouTube unde se vorbea despre manipulare si am auzit ca o fata poate manipula un baiat sa o placa. As vrea si eu sa stiu cateva tehnici. Nu cred ca le voi folosi pe el, dar as vrea sa le stiu. happy
Deci... Imi poate spune cineva?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu este nevoie, deja l-ai manipulat suficient, iar el acum nu stie ce sa faca mai departe.

| SeeDifference a răspuns:

Friendshow
Daca nu le-ai inteles inseamna ca nu esti pregatita. De asta nu ti le da chiar pe litere, cine are cap le intelege si le va folosi in scopuri bune cine nu...

| Cigarettă a răspuns:

1. Nu poţi "manipula" pe cineva să te placă. Credcă ai văzut prea multe filme laughing. Cunosc câteva persoane care fac "vrăji" ca X, Y, Z, să le placă[penibil]
Dacă vrei ca cineva să te placă fă-te plăcută, dar nu exagerawinking
2. Şi eu sunt în aceeaşi situaţie : ne tachinăm mai mereu, mă ia în braţe, stăm unul aproape de celălalt, ne privim intens[mai ales în ore] etc... Mulţi spun că mă plac, deşii eu nu prea "cred" asta.
Deci 50% şanse să te placă, 50% să nu te placă laughing. Dacă vrei să "aflii" dacă te place sau doar e aşa la "vrăjeală" aceste tachinări întreabă-l, sau pune pe cineva să-l întrebe şi aşa vei afla :3

| CheLoo23 a răspuns:

Eu cred ca la ce gandire ai ar fi mai bine sa iti faci temele pentru maine la scoala mai pune mana pe o carte de dragoste sau ceva de genu si lasa chestile astea probabil acel filmulet pe care l-ai vazut era de pe RedTube happy