| NuStiu_2698 a întrebat:

Hei salut >:

Cand ati avut parte de primul sarut? Si ce ati simtit in acel moment?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| SoRandom21 a răspuns:

Awww prima oara a fost pe 23 Octombrie, anul asta, aveam 13 ani si inca am :)) culmea e ca ziua mea pica tot pe 23, cu 3 luni dupa primul sarut 8->

Si cum ziceam... Vorbisem pe mess cu cateva zile inainte si imi spusese ca ma place si ramasese ca o sa iesim in weekend...

Era deja seara si i-am zis ca trebuie sa plec si i-am cerut o imbratisare de ramas bun...
El a zis: "eu nu ma limitez doar la imbratisari" si eu m-am temut putin si am zis "bine..." si el a zis "inchide ochii, relaxeaza-te" si eu: "bine..." si el "stii ce vreau, nu?" si apoi a urmat momentul, nici nu stiu cum s-a intamplat dupa, stiu doar ca a fost magic si m-am gandit o gramadaa de timp la asta :X

5 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Probabil o limba-n gura laughing)

| marilena04 a răspuns:

Primul sarut day dreaming la 15 ani :p a fost super :X am simtit niste fluturasi in stomac dar au trecut laughing un moment special oricum. si a fost chiar haios pentru ca in acel moment jucam carti cu iubitul meu iar la fiecare mana buyna pe care i-o dadeam cand imparteam cartile tot imi dadea cate un pupic... iar dupa.:Xhee hee

| Anek a răspuns:

Pai primul meu sarut a fost la club a fost ceva ciudat eram beat si i-am spus la fata care imi palacea sa imi dea un pupic si m-am intors si am sarutat-o da partea buna a fost dupa vreo 2-3 saptamaini eu cu prietenul meu am invitat-o pe fata respectiva si prietena lu prietenul meu la mine acasa fiindca eram singur in noaptea aceea si fiecare a avut o noapte de neuitat nu am refer la sex... ma refer la dragoste realizatata prin saruturi tandre love struck chestii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm...primul sarut.foarte tare...plin de emotii. dar am reusit.hee hee).:X

| bombolinna_5105 a răspuns:

Primul meu sarut...thinking la 11 anilove struck a fost perfect mi-a placut multlove struck...depinde nu toti simtim acelasi lucruwinking