| luce20022 a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut?(cum si fara limba) Cum v-ati simtit ik acel moment?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sunt aspecte mult prea intime sa fie prezentate pe larg in acest cadru. Vreo 15 ani insa nu mai tin minte si alte detalii deoarece a trecut foarte multa vreme de atunci.

| LeZizu a răspuns:

12 ani

| CatalinaMA a răspuns:

Eu la 13 ani si ceva, cum eu nu stiam sa sarut eram timida si asta nu m-a facut sa ma simt confortabil happy

| David000000 a răspuns:

Pai. inca nu am avut primul sarut loll am 12 dar cu asta de 18 cred ca o sa fie mai mult de un sarut big grin

| Ionut_Daniel_1992_PQxX a răspuns:

Nu mai stiu la ce varsta a fost primul sarut dar sa iti dau un sfat, lasa totul sa decurga de la sine...procedezi la fel cum procedeaza partenerul/partenera ta