| ella2816 a întrebat:

Hei stiti cumva de ce ma doare in jurul buricului?, mai mult in parte de jos.tin sa mentionez ca acum o saptamana am facut sex neprotejat cu prietenul meu dar nu si-a dat drumul de asta sunt sigura...

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Probabil ai racit la ovare daca te doare mai mult in partea de jos

| neutrino a răspuns:

Durearea buricului nu are nicio legatura cu locul unde a terminat prietenul tau. Cat despre siguranta ta, ia-o mai usurel, sunt multe mamici tinere care au cazut in aceasta greseala.

| Wøodenpints a răspuns:

Ai făcut sex neprotejat în buric?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cu siguranta ai racit la ovare.
Mergi la medic pentru tratament.
Te pup!

| lizucalisuca a răspuns:

Poate fi o anexita/cistita sau chiar apendicita. Dar chiar daca nu a ejaculat inauntru, riscul de sarcina este foarte foarte mare. Lichidul pre-ejaculator (sau lichid semiotic) este eliberat in timpul actului sexual fara ca baiatul sa simta acest lucru. Acest lichid contine spermatozoizi asadar poti ramane insarcinata chiar daca nu termina in interior. Informati-va si folositi prezervativul!

| ella2816 explică (pentru lizucalisuca):

Apendicita nu e ca am facut-o acum un am....multumesc pentru sfaturihappy