| Anonim123tshr a întrebat:

Hei TPU am 18 ani, in seara asta la ora 21 am fost la un băiat. Avea tot 18 ani.Ma înțelegeam foarte bine cu el.el m-a chemat la el dar nu mi-a zis ce vrea iar eu am mers. Părinți lui nu erau acasă, erau la o zi de naștere. când am ajuns m.a chemat in camera. ma asezat in pat si a început sa ma sărute. Eu ziceam ce vrea de la mine si mi-a zis ca vrea să ne jucam puțin... Mie îmi placea de băiat...chiar eram îndrăgostita până atunci. Si mi-a zis ca vrea sa facă cu mine. Ii era sculata, după m-a dezbrăcat si începea sa ma sărute si pe corp.eu ma stresam nu stiam ce sa fac,sa fac si eu la fel sau nu, și mi-a pus mana pe fund,pe sani si in zona intima,si a spus sa ma pun peste el,eu nu voiam apoi s-a dezbrăcat si el si a spus sa il pup si eu,imi zicea ca sunt sexy si ca vrea sa facă sex cu mine,am vrut sa plec dar a încuiat ușă, m-a de mana si m-a așezat peste el in pat, mi-a pus mana pe fund si a zis ca.sunt buna,eu nu am zis nimic,nici telefonul nu il aveam cu mine, atunci a zis ca vrea sa facă cu mine toată noaptea sex,eu am zis ca nu vreau si o spus ca nu mai am sa scap,zices ca ii place si se excita, imi spunea ca maine ca sa vin sa se mai joace cu mine pana nu ma vad, am făcut sex doua ore, daca am făcut atat, am rămas însărcinata?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca la ora aia te-ai dus la un baiat acasa e clar ca stiai ce va urma. De-asta si el a fost insistent si din cate vad, din ce scrii aici, chiar ti-a si placut. Poti ramane insarcinata si in 2 minute darmite in 2 ore. Daca te intreb in ce perioada erai(fertila sau nefertila) nu cred ca stii, chiar daca ai 18 ani. Daca a ejaculat in tine sansele sunt mari sa ramai.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca esti minora, anunta-ti parintii ca te-a sedus si violat cu forta si este posibil sa fii gravida. in priemel ore dupa sex se cunoaste si medicul gienoclog poate scoate certificat legal, cu care poti sa-l dai in judecata.
Gandeste-te cum este sa fii insarcinata cu un animal care te-a violat!

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Violat? Nu se vede clar ca i-a placut?

| Violleta2022 a răspuns:

Cred ca ai schimbat mesjaul initial, pentru ca aucm apar varstele acolo
Deci, la 18 ani sex consimtit, ca practic acceptul tau sa te duci la el a confirmat asta, fara protectie, inseamna sarcina si boli cu transmitere sexuala.
Mai ai o sansa, numai daca erai in perioadat fertila poti ramane gravida, deci, cum ti-o fii nrorocul!

| vocea a răspuns:

Dca nu si-a dat drumul in tine nu ai cum sa ramai, stai calma drguta ce esti.

| NAT0 a răspuns:

Și cică ai 18 ani.laughing Până la vârsta asta nu ai învățat ce vrea un băiat dacă te invită la un „film"? laughing În fine. Dacă avea un costum pe penis numit prezervativ nu rămâi însărcinată, dacă nu avea, să mă chemi și pe mine peste 9 luni, mersi.

| Randomuser2000 a răspuns (pentru NAT0):

Dar intrebarea e, daca mai facea o ora, cresteau sansele?

| NAT0 a răspuns (pentru Randomuser2000):

Poate, niciodata nu se stie.

| Alicezzz a răspuns:

Daca esti in perioada fertila si nu v-ati protejat Da sansele sa fi ramas sunt foarte mari si daca ai facut 5 minute sex fara prezervativ si a ejaculat, ai ramas si nu iti trebuiesc 2 ore draga ca sa ramai gravida! Si cum tu la 18 ani nu ai putina educatie sexuala?

| Bishopp a răspuns:

Refuz sa cred ca la 18 ani ai un asemenea limbaj si ai ajuns intr-o asftel de situatie. Nu cred.

| AndreeaAlexandra121 a răspuns:

Daca a ejaculat in tine cat ai fost in perioada fertila atunci sunt cele mai mari sanse de a ramane insarcinata. Daca nu a ejaculat in tine nu ai de ce sa iti faci griji.