| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am 20 de ani și sunt virgină. Sunt împreună cu un băiat de aproape 2 luni. El este mai mare decât mine cu un an. Ne înțelegem foarte bine și ne știm de când eram la școală. Este un băiat frumos și este genul de băiat mai gagicar. De când este cu mine toată lumea a zis ca s-a mai cumințit. Zilele trecute am fost la el acasă și am petrecut împreună cu familia lui. La un moment dat am rămas singuri în bucătărie. A început să mă sărute, să mă mângâie și atmosfera s-a cam încins. S-a urcat pe mine și a început să se "frece" de mine. Îi simțeam penisul foarte tare. Am început să mă simt nasol și m-am ferit. I-am spus că a fost cam obraznic și a zis că cu mine e chiar cuminte. Voia să facem dragoste? Dacă da, de ce nu a încercat să se dezbrace sau să mă dezbrace? Încă nu mă simt pregătită să trecem la pasul următor, cum am spus și mai sus... încă sunt virgină și nu cred că ar fi momentul mai ales că avem doar 2 luni de relație. El mi-a spus că tine la mine și că pe viitor vrea să îi fiu soție... Ne vedem în fiecare zi, uneori stam împreună de dimineață până seara. Voi ce părere aveți despre ce s-a întâmplat?

23 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si tu vrei nunta, clar sunteti disperate dupa nunta, daca se da aia 200 de euro merita sa faci nunta, pacat ca doar la prima

| Emilian65 a răspuns:

Ce s-a intamplat cu voi in bucatarie este un lucru normal pentru doi tineri. Daca nu a insistat sa faceti sex, inseamna ca te iubeste mult si are gaduri serioase cu tine. Nu rata o asemenea ocazie.

| Andreeush a răspuns:

Nu te gandi ca te va lua te soție dacă faci sex cu el.
El vrea sa se culce cu tine și pentru a obtine asta îți va spune cuvinte frumoase.
E treaba ta ce vrei sa faci mai departe.

| Holiday a răspuns:

Nu faci sex cu cineva pentru ca se casatoreste cu tine. In primul rand faci sex pentru tine, pentru placerea ta.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

,,De când este cu mine toată lumea a zis ca s-a mai cumințit.''
Vrajeli laughing. Nimeni nu se schimba. Asa e la inceput, pana isi face damblaua. Daca te simti nasol, clar nu esti pregatita, lasa-l ca daca te ia dupa 2 luni cu sotie si prostii din astea sigur doar incearca sa te faca sa cedezi. Cunosc specimenul laughing. Graba cu planurile de viitor e red flag mereu.

| Plato a răspuns:

"Viitor", "sotie" laughing abureli
Gagicar s-a nascut, gagicar moare. NICIODATA nu se va face cuminte pentru tine. Poate te ia de nevasta, ca cineva trebuie sa-i faca mancare, dar sa nu crezi o clipa ca vei fi vreodata singura femeie din viata lui.
Ar fi pacat sa te fi "pastrat" pentru a te da acum unui ratat.

| Magda20 a răspuns (pentru Plato):

Știu că sunt abureli, am început să cunosc lumea, mai ales băieții cu vrăjelile și aburelile lor.

| Plato a răspuns (pentru Magda20):

Faptul ca stii ca sunt abureli si totusi stai cu el, spune multe despre tine. Sa nu uiti ca prostia se plateste.

| anonimabr23 a răspuns (pentru Magda20):

Nu te lua dupa răspunsurile baietilor de pe aici. asa sunt barbatii din ziua de azi, nu mai asteapta o femeie ..ca mna "2luni fara sex e prea mult" dar asta inseamna ca nu are ce cauta pe langa tine. Tu sa o faci cand esti pregatita si cu barbatul pe care-l iubești si te iubeste. Nu e o rusine sa fii virgina la 20! Ai grija la abureli si vrajeli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

"A fost cam obraznic"? rolling on the floor
Nu-ți convine ca a fost "obranzic", dar totuși te intrebi de ce nu a încercat sa te dezbrace.
Ai 20 de ani, ce mai aștepți? 2 luni e arhisuficient.Nu contează dacă te căsătorești sau nu el, oricum probabil ca nu o vei face.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Amuzaant. Dar nu e cam "normal" ca sa se lase putin mai greu prima datã cel putin?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Are 20 de ani, sunt deja de 2 luni împreuna.E anormal, 100% anormal, dpmdv sa fie virgina la vârsta asta si in circumstanțele astea.Da, se lasă mai greu când are 16 ani si-i e teama ca vor afla părinții sau ca o s-o doară.Nu la 20.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hm, asta nu am luat in calcul. Ai dreptate e o prostie sa astepte atât de mult dupã ea.

| Magda20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți se pare că 2 luni e mult?

| anonim_4396 explică (pentru Magda20):

Va vedeti in fiecare zi, plus va cunoasteti din scoala.Adunand 2 luni de relatie e prea de tot. Sunt doar fiȚe ca nu esti pregatita. Poti sa fii tu perfecta ca nu l-ai merita.

Răspuns utilizator avertizat
| OrdanKarris a răspuns:

Eu nu as fi stat 2 luni cu tine fara sex. Ori ignoram tot ce zici si dadeam fiecare haina jos de pe tine, iar daca primeam un refuz clar, te zburam din relatie afara. Daca vrei sa fi virgina pana la 80 de ani, o poti face, e dreptul tau, dar fara mine in peisaj.

| Roelly202 a răspuns:

Traieste ti viata, ai 20 de ani in pnm.Fa o cu el daca simti asta.

| Maria209 a răspuns:

Păi mai aşteaptă sa vezi, dacă te iubeşte, va aştepta

| Andreea23r a răspuns:

Probabil că vrea să faceți sex, doar că nu putea în bucătărie, atât de aproape de familia lui să te dezbrace și să încerce să o faceți. A fost un fel de preludiu, să zicem, care a rămăs doar în acel stadiu din cauza circumstanțelor. Îi spui că nu ești pregătită de sex, dar ați putea să începeți să practicați alte joculețe sexuale fără penetrare, astfel te mai obisnuiești și tu cu lucruri de acest fel. Nu săriți direct la penetrare și atât.

| Zarzarica171999 a răspuns:

Nu fa greșeala pe care am făcut o eu în urma cu aproape 2 ani... Tot după 2 luni m-am dăruit lui și aveam 17 ani în cazul meu... De frica de a nu l pierde am făcut o și pe asta. Relația noastră s-a deteriorat în timp și ne am despărțit. Dacă ai stat pana la 20 de ani virgina, poți sta și de acum, nu fa greșeala mea de a te dăruii unui idiot, nu merita. Ai grija de tine.

| anonim_4396 explică (pentru Zarzarica171999):

"M-am dăruit"
Vaginul tău e de aur sau ce?
Nu "ai dăruit" nimic, cu atat mai puțin pe tine.De ce naiba considerați sexul ca pe un cadou pe care voi îl oferiți din infinita voastra generozitate bărbaților?
Nu i-ai dăruit nimic, nu ai contribuit numai tu, ati făcut de comun acord ceva ce se presupune ca va provoacă plăcere amândurora.