| TheDaughter a întrebat:

Am o big problemabig grin... E vorba de un baiat...il cunosc de ceva timp. Azi m-a intrebat daca sunt cu cineva si i-am raspuns ca nu si el a spus ca bine, pai vb pe mes sa te intreb ceva. Am vb cu prietenele si am cazut de acord ca vrea sa-mi ceara prietenia. Vreau sa-l refuz si nu stiu cum. Vreau sa fie facut in cel mai frumos mod posibil. Dau fundoi.

Răspuns Câştigător
| RaMoNa_3228 a răspuns:

Buna sh tie...cel mai bine e sa ii spui omului verde in fata tot ce ai de spus ca stii uh vorba aia ''minciuna are picioare scurte'' bafta sh fii curajoasa numai cu curaj mult sh ambitie faci tot ce vrei in viata!

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

-spune-i ca iti place de altc
-ca nu il vezi ca pe un iubit

| alylove15 a răspuns:

Nu te inteleg de ce vrei sa il refuzi, dar totusi ar fi bine sa ii spui ceva de genu: Nu stiu ce sa zic poate ar fi mai bine sa ne cunoastem sa mai vorbim...sau pur si simplu zi ca ai sentimente pentru altcineva

| Marius2011 a răspuns:

Poti sai explici ca nu simti nici o atractie pentru el mai bine ati ramane amici, ar trebui sa inteleaga fara sa se simta rau... sau umilit

| Lummy a răspuns:

Stai sa vezi ce te va intreba.si daxca nu vrei sa fii cu el, ii poti spune ca este dragut dar ca nu va potriviti:d