| MoNy_5223 a întrebat:

Am si eu o problema...AM avut o relatie cu un baiat si ne-am despartit fiindca mi-am batut joc. Dupa o luna o prietena de-a mea care ma uraste s-a bagat cu el doar ca sa-mi faca mie in ciuda.Am inceput sa vorbesc cu ea si a observat ca eu incepusem sa tin la acel baiat si i-a zis. Dupa ce s-a despartit de el,(pentru mine)el a venit la mine si m-a intrebat daca mai vrea sa fim impreuna si acum zice ca se simte bine in prezenta mea fiindca stie ca nu mai sunt ca inainte(si spunea ca,chiar vrea sa ne impacam) si o face pe acea fata in toate felurile, dar pe net inca vorbeste cu ea chiar mai mult decat vorbeste cu mine.
Cum este aceasta relatie? Este cu mine din mila sau din plictiseala? Vrea ca sa nu sufar sau chiar vrea sa fim impreuna fiindca tin la el?

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Păi tu ai fost cam tâmpită, ca să zic așa, la început, dar mă rog, te-ai schimbat și el a reușit să te vadă cu alți ochi. Care e problema? Eu cred că vrea ceva serios.

3 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Esti sigura ca vorbeste cu ea pe net, sau ea zvoneste asta de ciuda ca baiatul a revenit la tine? Poate trebuie sa vorbesti cu el despre asta. Daca baiatul tine la tine nu cred sa fie asa fraier.

| MoNy_5223 explică:

Funda!^^

| bhf a răspuns:

Poi depinde cine ti a zis ca vorbeste cu el, poate sa fie doar un zvon.Si oricum vorbeste cu ea doar pe mess deci nu cred ca ai de ce sa ti faci griji