| DeeaLove4 a întrebat:

Hei TPU! Am si eu sa va pun o intrebare.In special pentru. baieti dar si pentru fete.
Voua cum vi se par fetele care au stil, stiu sa se imbrace si sa aiba un comportament adorabil, dar care sunt mai plinute, nu gra se chiar fara burta, sa aiba forme coapse groase si solduri mai late. Funda:d

Răspuns Câştigător
| LeontinAndrei a răspuns:

Eu cand imi aleg o prietena ma uit intai la comportament, la gusturile in materie de... orice si mai ales la modul in care vorbeste, iar mai apoi aspect. Nu spun ca aspectul nu conteaza deloc pentru mine, ba conteaza si foarte mult, insa celelalte calitati sunt cu mult peste aspect. De ce am spus despre gusturi? Am mentionat si de acestea pentru ca preferintele fiecaruia spun foarte multe lucruri despre o persoana. Iar legat de fetele "plinute", personal imi plac, insa depinde de gusturile fiecaruia.

3 răspunsuri:
| danieldaniel11 a răspuns:

Dragute.cel mai mult conteaza sa stii sa te porti, dar totusi conteaza si va conta mereu aspectul fizic ceva sport le va aranja muschii perfect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult conteaza modul de gindire, apoi aspectul.Mult noroc.

| 68Charger a răspuns:

Conteaza si cum esti ca persoana. Exista tipe care sunt ft misto dpdv fizic, dar mai mult de 5 minute nu poti vorbi cu ele. Exista tipe mai plinute, dar carismatice care atrag prin felul lor de a fi. Niciodata nu e tarziu pentru o schimbare. Poti aduce frumosul dinauntru si in afara. Iti trebuie un pic de ambitie. Bafta!