| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Intrebare pentru baieti: Ce parere aveti despre fetele cu solduri late? Cele slabe, dar cu solduri late. Funda!

7 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Sunt fete si trebuiesc iubite. happy

| Catalinhhh a răspuns:

Depinde de fiecare... Mna dacă cunoști o persoană de mult timp nu te mai interesează aspectu, stai vorbești cu ea, te înțelegi etc. Aspectul fizic contează foarte mult pentru unii, iar pentru unii mai deloc!
Sincer pentru mine contează aș pune 1-2 poze cu niște foste prietene, dar cum situl e public nu îmi permit așa că iau una (ramdom) de pe google imagini ca exemplu. http://picture-cdn.wheretoget.it/i7seu2-i.jpg

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Nu aspectul conteaza. Frumusetea e trecatoare, sufletul te incalzeste.

| IForgotMyNameAgain explică (pentru UrsuletuChocolatiu):

Zi-le asta celor cu care ma duc la mare laughing Oricum, a sunat chiar dragut. happy

| valentinp02 a răspuns:

Daca tu te simti frumoasa asta e tot ce conteaza.

| thebest7ionut7 a răspuns:

N-are nimic, la o fata daca este lata in alta pare.hmmm...este perfecta! nu mi-ar strica o funda sa stii:laughing)