| CristinaCristina3 a întrebat:

As vrea un sfat de la voi. Pai imi place de un baiat. Ne cunoastem cam de 1 an, 1 an si ceva. Suntem destul de buni prieteni. Credeti ca ar trebui sa ii spun ce simt pentru el sau mai bine sa nu ii spun. Mi-e frica. Orice sfat e bine venit. Multumesc anticipat! :*

1 răspuns:
| Constantin112 a răspuns:

Desigur ca trebuie sa-i spui ce ai de pierdut? un refuz? asta e mergem inainte cu bune si cu rele.
Nu trebuie sa iti fie frica deloc doar spune-i ca esti indragostita de el si ca vrei sa ai o relatie cu el si vezi ce zice.