| Carly22 a întrebat:

Hei TPU.astazi prietena mea a venit la mine si mi-a povestit despre baiatul de care-i place ca a chemat-o la el sa se uite la film, ea s-a dus. Mi-a spus ca s-au "uitat"(vorba vine, ca doar s-au sarutat)la Wind Chill(era de groaza) si s-au asezat pe pat si cand se uitau, baiatul a saruta-o normal, si cand a vrut sa o sarute french a dat capul, si i-a spus ca nu stie. el a invatat-o si 2 ore s-au tot sarutat, ea s-a urcat peste el, sa-l muste de buze nu stiu ce a mai facut.
Ma rog. M-am simtit prost cand mi-a spus pentru ca eu neavand prieten. eu nu am ce sa-i spun despre "viata mea amoroasa" si ma simt penibila.

2 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ask mai inveti chesti despre dragoste. poti sa i spui altele lucruri interesanta care ti se intampla mai ales ca acum incepe sc (o sa aveti despre ce vb) si poate o sa gasesti si tuh un b dragut pe acolo.

| 202 a răspuns:

laughing inventeaza sau schimba subiectu ex:
a DA FATA CE TARE SI IO VISEZ LA ASA CV si incepi u cu ce tiar placea la un baiat nu o sa te simti penibila deloc o sa fi interesanta iar cand n-o sa mai ai ce sa zici o intrebi pe pri ta
FATA DAR TIE CUM TIAR PLACEA CA IO NU CRED K AI GASIT BAIATU PERFECT tongue simplu o saa fie bine doar e prietena ta :*