| Dianna17 a întrebat:

Hei TPU, azi am făcut sex cu iubitul meu, suntem împreuna de 7 luni dar asta este a 3 a oară când facem sex și astazi s-a întâmplat ceva pentru prima oară. Pana acum nu am reușit sa am orgasm dar astăzi am reușit sa termin și am făcut asta înaintea lui. După nu am mai putut sa continui su ne-am oprit. După vreo 15 minute prietenul meu a spus ca îl doare penisul și aproape toată zona aia. Din câte am auzit și am văzut, când o fata se termina face squirt dar mie nu mi-a ieșit nimic. Îmi este frica sa nu ma fi terminat în el și din cauza asta sa îl doara. Știe cineva de la ce are acea durere? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Allemando a răspuns:

Salve!
Prima dată, no comment. Am rămas mască la prima citire.
Deci. Îl doare penisul pentru că l-a solicitat prea tare. Asta nu e problemă. Dacă persistă, totuși, să meargă la urolog. NU SE POATE să te fi terminat în el, pentru că nu toate femeile "fac squirt" când au orgasm, este doar o tehnică abordată de filmele porno. Și dacă ai fi făcut squirt, nu se poate să fi nimerit chiar uretra lui. Capul penisului era lângă cervix. Nu faci squirt prin uter, din câte am înțeles, nu sunt femeie. Și să fi nimerit chiar uretra lui, și să fi intrat, când penisul era umflat, și uretra de-abia se lărgește ca să ejaculeze el e imposibil. Deci nu e obligatoriu să "faci squirt". Poate îl doare pentru că și-a oprit ejacularea lui, adică nu neapărat că a oprit-o, ci nu a terminat.
Sper că te-am ajutat!

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Asta e perla zilei! rolling on the floor
Cum mah sa isi dea femeia drumu' in barbat?! rolling on the floor
Daca esti troll, a fost tare asta...dar daca nu esti troll, oops! laughing

| darrio2007 a răspuns:

A dat prea tare.

| VoidEternal a răspuns:

Squirtul nu se întâmplă tuturor femeilor.
Puține reusesc. Pe el îl durea pentru că nu a terminat. Cazul clasic de blue balls. Stimulare fara finalizare. La băieți poate fi dureros. Pe moment. Dar trece. Nu-i caz de griji.

| mi25 a răspuns:

Asta se intampla cand nu exista armonie sexuala in cuplu. Pe viitor sa va manifestati reactiile, astfel incat sa puteti termina odata.
Dar nu inteleg de ce nu ai mai putut continua, deoarece sunt femei care termina si d 2-3 ori pana termina barbatul. Daca nu ati mai putut continua trebuia sa-l lasi sa ramana in tine pana iti reveneai.
Daca se mai intampla, pregateste un saculet cu gheata pe care el sa si-l puna pe testicule.

| orailibrail a răspuns:

Troll

| anonim1941331 a răspuns:

Ti-ai dat drumu in el... A ramas gravid