| CatrinaAndreea a întrebat:

Azi am facut sex cu partenerul,a fost protejat si la inceput ne-am jucat putin si penisul lui a intrat foarte putin in vagin, doar putin...e posibil ca sperma sa ajungă astfel incat sa raman gravida?

5 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Nu

| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care sexul a fost protejat probabil prin folosirea unui prezervativ, a fost eliminata posibilitatea ca sperma sa ajunga in vagin. Rezulta ca intr-o astfel de situatie formarea unei sarcini devine IMPOSIBILA chiar si in cazul in care sexul a fost intretinut in perioada fertila aciclului menstrual. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sperma ajunge foarte repede in vagin, indiferent cat de adanc o baga. Daca erai in perioada fertila este posibil sa fi ramas gravida.

| Andersen2k18 a răspuns:

Daca a fost protejat, nu vei ramane însărcinată pentru el a eliminat lichidul in prezervativ.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Nu stai linistită.