| trixie13 a întrebat:

Ce faceti? Trebuie sa va spun o chestie! in intrebariile precedente vi'am spus ca imi place de un baiat popular din scoala.Cand a aflat ca imi place de el.in loc sa faca cum a facut cu celelalte fete. MI'a zambit. a ras... mi-a facut cu ochiul.Intr'o zi se holba la mine.credeti ca am vreo sansa la el. oare ma place? Fundaaa! vot:*:X

Răspuns Câştigător
| bluemoony a răspuns:

Dupa gesturi pare cam increzut...incearca sa vb cu el si vezi ce iese, daca intr-adevar te pace probabil ca iti va spune avand in vedere ca nu pare un tip timid, incearca sa nu grabesti lucrurile, totul va veni de la sine:p...asta daca nu e un increzut asa cum il banuiesklaughing