| LyHoney a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca iubitul meu nu vorbeste cu mine cand sunt suparata pe motiv ca se enerveaza?batting eyelashes oh go on Cand ma supara el nici vorba sa ma impacewinking iar cand am alte probleme si sunt trista nu vorbeste cu mine pt ca se enerveaza. straight face Asa ca noi vorbim doar cand sunt eu ok,in rest sunt singura. O sa vina un moment in care o sa fiu 'suparata' pe termen lung, sa vedem daca o sa ii convina atunci oh go on

Răspuns Câştigător
| SuntFataa a răspuns:

Cred ca relatia voastra nu este una pea "roz". Parerea mea este ca lui nu ii prea pasa ca tu esti suparata asa ca nu face nimic sa schimbe asta. Cred ca nu tine suficient la tine, pentru ca el in aceste momente ar trebui sa fie cel mai aproape de tine pentru ca atunci ai cea mai mare nevoie.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, ce incearca el sa iti transimta, tu nu prea intelegi. Supararile tale si faptul ca dupa ce te superi te astepti sa fii impacata sunt doar pierderi de timp, prietenul tau intelege asta foarte bine. Poate prefera armonia si nu sa se faca pres la picioarele tale ca sa iti gadile orgoliul. Pentru ca tu asta astepti. Mesajul pe care ti-l transmite el e simplu: "Baga-ti mintile in cap si renunta la a te mai supara din toate rahaturile. Iar daca alegi sa stai suparata in loc sa facem ceva ce ne-ar face sa ne simtim bine impreuna, ramai suparata de una singura". Eu unul asa reactionez, mofturile sunt pentru copii rasfatati nu pentru oameni care incearca sa infiripe ceva.

Asta sau chiar nu ii pasa.

| Kenya a răspuns:

Ok,asta-i ciudat. Nu vorbste cu tine ca se enerveaza? E orgolios rau, incearca sa nu te superi aiurea, doar daca ai motive foarte bune. Si el? E greu cu oamenii orgoliosi, poate cand o sa fi suparata pe termen lung va avea puterea sa treaca peste orgoliu laughing

| MidnightR a răspuns:

Ciudat rau de tot.
Poate faci urat la nervi? Sau incerci sa te vaiti despre ce te supara sau sa te iei de el.Stiu ca nici mie nu mi-ar conveni.

| AlissBrie a răspuns:

Nu prea cred ca baiatul asta tine la tine suficient.

| LyHoney explică:

Nu fac urat si nici nu ma iau de el, din contra stau 'retrasa'. Vorbesc asa mai. posomorata si el se enerveaza de asta oh go on SuntFataa a ghicit :* Stiu si eu ca nu prea ii pasa dar voiam sa aflu si parerile altora. :* oh go on