| cubuletsdeciocolata a întrebat:

happy

Ce poate vedea un baiat la o fata cu ochiul liber si sa-si dea seama?

Raspuns urgent! Va rog!

straight face.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

O vede asa cum e ea. Ce sa vada?

| cubuletsdeciocolata explică (pentru Elvina):

Daca era asta, nu mai intrebam.winking

| Elvina a răspuns (pentru cubuletsdeciocolata):

Nu ti-am inteles intrebarea si de asta am raspuns asa. Trebuia sa fii mai clar.

| AngelBoy a răspuns:

D.p.d.v. fizic, vede tot.
Caracterul si alte lucruri care nu tin de exterior nu se pot vedea, nu se pot auzi,..., pot iesi la iveala doar pe parcursul unor discutii intre doi posibili parteneri.

| Adrian9019 a răspuns:

Asa intrebare jur ca nu am mai vazut pana acum, e greu sa gandesti singura?

| cubuletsdeciocolata explică (pentru Adrian9019):

Nu, nu pot. E vreo problema? Daca gaseam raspunsul singura tu crezi ca mai intrebam pe aici? Chiar nu gandesti. Nu-ti convenea intrebarea, nu trebuia sa raspunzi.winking

| BionicAngel a răspuns:

O umflatura in pantaloni, si atunci... FUGI TATA, FUGI!

| selysol a răspuns (pentru BionicAngel):

Sau o scheletica in pantaloni...

| cubuletsdeciocolata explică:

Multumesc tututror. >big grin