| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPUbig grin maine o sa ies cu un tip cu care vorbesc de mult...si nu prea stiu ce sa vorbesc cu el thinking adica nu vreau sa fie momente dinalea de tacerelaughing) deci? ceva idei?:*

Răspuns Câştigător
| andrutzza_7901 a răspuns:

Mda ma regasesc in randurile tale...Stai linistita daca vb de mult cu el stii cum gandeste si ce-i place iar restul va veni de la sine... uite de ex atunci cand amutiti aman2 incearca sa aduci vb de ceva ce aveti in comun sau pune-i intrebari care sa va poarte intr-o discutie contradictorie etc.te descurci tu :* hada te pup si multa bafta!

1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Nu cantitatea este importanta si calitatea, vorbiti despre ce hoby are, cultura eu mai stiu, orice ce te intereseaza