| anonim_4396 a întrebat:

Hei,TPU! Dau funda! Aseara a decis sa vina la mine un prieten ( inca nu stiu daca-l pot numi prieten sau iubit ) desi eu stau(in timpul facultatii) la o distanta de o ora de el. Desi era foarte obosit,a decis sa vina la mine. Ce-i drept mi-a fost teama,fiind singuri,dar a fost totul ok,chiar foarte bine. Am vorbit,ne-am sarutat si m-a luat si in brate. Nu am vorbit despre posibilii "noi",nu am spus "gata,suntem intr-o rel",doar am vorbit,iar la sfarsit cand a plecat m-a sarutat si mi-a spus ca va mai veni. Acum o saptamana imi spunea ca ar fi bine sa nu-mi fac prieten pana vine el la mine,iar eu i-am spus "Daca,te vei alege cu o prietena dupa ce vei pleca de la mine?" si mi-a zis "cu atat mai bine",la fel si atunci cand i-am spus ca poate ma aflu printre admiratoarele lui. M-a complimentat aseara,a fost atent,galant. Oare isi doreste o rel cu mine? Daca nu ar fi vrut,nu ar fi venit pana aici,noaptea,la ora 00, desi ne-am fi putut intalni in orasul de unde suntem amandoi. Ce credeti? Multumesc

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Si spui ca esti si studenta? Unde si in ce an, daca nu sunt prea indiscret? Un barbat nu vine in miez de noapte la o femeie fara intentia unei relatii bine definite.

| SeeDifference a răspuns:

DA vrea o "rel"!

| AdevărulGolGoluţ a răspuns:

E mai mult decat clar lucrul asta. Esti deja intr-o relatie cu el, doar ca nu realizezi big grin Mergi mai departe ca si pana acum, e inceputul unei relatii frumoase happy Mult noroc amandurora happy