| CherryGirl67 a întrebat:

Hei TPUhappy
De cateva zile incoace nu stiu ce am, dar nu ma pot opri din mancat, adica as manca incontinuu, fie mancare fie dulciuristraight face
Aveti idee de ce?
dau fundalove struck
multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Insomnii a răspuns:

Cum a spus si @Ana probabil e un simdrom premestrual.Si euu mai am asemenea pofte si mananc in special muulta ciocolata dar nu-ti face griji in curand o sa treaca. Sa nu incerci sa te infometezi sau sa te abtii de la mancare deoarece nu este bine.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inlocuieste mancarea cu apa. E un caz rar al tau consulta medicul.

Răspuns utilizator avertizat
| Ana_6509 a răspuns:

Aceleaşi simptome le am şi eu înainte cu 1-2 săptămâni să-mi vină menstruaţia, poate e şi la tine un sindrom premenstrual.happy

| dulcykaLy a răspuns:

E posibil sa fii in crestere.

| CherryGirl67 explică:

Gabi87 nici macar nu fumez
daca nu stii mai bine nu mai raspundewinking

| didixdsgregtrh a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel de vreo 3 zile si sincer nu am ncio ideelaughingstraight face

| Elwira a răspuns:

Poate esti gravidalaughing)) big grinbig grin bineinteles, nu am de unde sa stiu...big grinbig grin