| EuSiCuMine a întrebat:

acum la sfarsitul lunii plec in Italia cu masina, vreau sa stiu cate ceva. cat timp voi face (zile) sau daca soferul respectiv va opri pe parcurs sau va merge incontinuu. si ce imi mai puteti voi spune. Va rog, fundalove struck

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca merge incontinuu poate intarzia maxim 2 zile dar daca opreste aproape 4 zile.

| ombladon a răspuns:

Daca mergi cu masina,,nu cu autocarul, ajungi foarte repede, un prieten a facut Roma-Botosani in 22 de ore

| xxYxx a răspuns:

Te duci cu autocarul sa inteleg? pai faci in jur de 2 zile depinde unde in Italia, da o sa opreasca din 4 in 4 ore sau acum depide poate opreste din 8 in 8, dar sigur opreste o sa se schimbe si soferii intre ei nu poate sa conduca unul singur atatia km...e extrem de plictisitor daca ai un pssp trece timpul mai repede nu stiu i-ati ceva un tel cu jocurii...sau mai exista ceva SOMN:d! daca mergi cu masina pesonala e mult mai bine parerea mea, opresti cand vrei, mai vizitezi cate cevahappy! Vacanta placuta! Funda?batting eyelashes